Langai, durys, didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba, montavimas, apdaila

Apie mus                 Langai                 Durys                 Išpardavimas                 Sertifikatai                Kontaktai                 D.U.K

Mūsų kompanija „VAKARŲ LANGAI“ - viena iš stambiausių metalinių apsauginių (šarvuotų) ''BULLDOOR'' durų ir plastikinių langų ''VEKA'' gamintojų Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje).
Mūsų tikslas – siekti maksimalios kokybės už mažą kainą ne vartotojo sąskaita, o gamybinės bazės aptarnavimo pigumo sąskaita ir minusuojant pardavimo grandinės tarpininkus.
Gamykloje esančių mūsų technikos darbuotojų priežiūra užtikrina gerą kokybę visuose gamybos etapuose.
Kompanija „VAKARŲ LANGAI“ savo produkciją parduoda daugiau kaip 9-iose pasaulio šalyse. Visi plastikiniai langai ir metalinės durys gaminamos šiuolaikine įranga, sukurta Austrijoje, Italijoje ir Vokietijoje, naudojant šių šalių technologijas.
Plastikinių langų bei metalinių durų rinkoje mes dirbame jau keletą metų ir naudojamės klientų ir partnerių pripažinimu.
Kompanija „VAKARŲ LANGAI“ taip pat sėkmingai bendradarbiauja su papildomų medžiagų durims ir langams gamintojais Kinijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Slovakijoje ir Čekijoje.
Mūsų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus ir turi ypač konkuruojančią kainą.
Mes suinteresuoti, kad mūsų klientas gautų produkciją už gamyklinę (tikrą) kainą savo šalies teritorijoje plius transporto išlaidos.
Kompanija „VAKARŲ LANGAI“ suinteresuota pastoviai bendradarbiauti su statybinėmis ir prekybinėmis organizacijomis taip pat plėsti savo dilerių tinklą.
Mūsų kompanija su malonumu priima kiekvieną, kuris pageidauja tapti mūsų dileriu, atstovu.
Tam, kad juo tapti, Jums reikėtų užpildyti žemiau esančią anketą ir šią informaciją išsiųsti mums.
Gautus duomenis mes patikrinsime ir susisieksime su Jumis.

 

Jei Jūs sugebate parduoti didelį kiekį prekių, mes būsime suinteresuoti Jums parduoti pigiau.
Mūsų kompanijos nuostata: PIRKSI DAUGIAU - GAUSI PIGIAU.

 

..........................................................................................................................................

 

E-sprendimas: Albert Studio

Glaistymas

Glaistymas

glaistymas

glaistymas, projektų valdymas, inžineriniai tinklai, lauko inžineriniai, mediniai namai.